Бальнео- і фізіотерапія » Mirotel Resort & Spa

Бальнео- і фізіотерапія

Головна » Мед Палас » Бальнео- і фізіотерапія

Водолікарня «Мед Палас» надає широкий спектр процедур в області апаратної фізіотерапії, гідротерапії та бальнеотерапії.

Досвідчені фахівці водолікарні використовують різноманітні методи лікування водою: починаючи від традиційних та завершуючи рідкісними, які нечасто застосовуються в українській курортології.

Висока результативність лікування водолікарні «Мед Палас» забезпечується комплексними програмами лікування, в яких процедури гідротерапії та апаратної фізіотерапії поєднуються з внутрішнім прийманням мінеральних вод.

Гідротерапія – зовнішнє використання з метою лікування, профілактики та медичної реабілітації прісної води в чистому вигляді або з додаванням різних речовин (хвойний екстракт, валеріана, гірчиця тощо). Основу дії гідротерапевтичних процедур на організм становить поєднання різних за силою температурного і механічного подразників, які взаємодоповнюють один одного.

Бальнеотерапія – це лікування природною мінеральною водою. До складу мінеральної води входять елементи майже всієї таблиці Менделєєва. Курси бальнеотерапії, що проводяться у водолікарні «Мед Палас», допомагають гостям позбутися багатьох недуг, а також ефективні, як оздоровчі, відновлювальні та профілактичні заходи.

Список захворювань, у разі яких призначають лікування водами, досить значний: хвороби печінки, шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів, подагри, ревматизму, захворювання нирок. Бальнеопроцедури рекомендують при різних шкірних захворюваннях: нейродерміті, псоріазі, екземі, дерматозах, кропивниці, іхтіозі, червоному плоскому лишаї.

Результат впливу мінеральних ванн на організм:

  • Нормалізація функціонального стану центральної нервової системи;
  • Відновлення порушених функцій організму;
  • Сприятливий вплив на перерозподіл крові та ендокринну систему;
  • Покращення обміну речовин;
  • Покращення адаптації організму до фізичних навантажень;
  • Утворення в шкірі біологічно активних хімічних речовин типу гістаміну, ацетилхоліну та інших;
  • Протизапальна та знеболювальна дії.

Теплотерапія – широко використовується для лікування артритів, артрозів, остеохондрозів, гінекологічних захворювань та захворювань периферичної нервової системи.

Процедури теплотерапії:

  • Фенгопарафіно-озокеритне лікування;
  • Грязелікування.

Інгаляційна терапія: ароматерапія, інгаляції, спелеотерапія, апітерапія.

Висока результативність лікування у водолікарні «Мед Палас» забезпечується комплексними методами та програмами лікування, в яких процедури гідротерапії та апаратної фізіотерапії поєднуються з внутрішнім прийманням мінеральних вод. Лікування мінеральними ваннами – ключ до краси та здоров’я людини. Це основний з багатогранних методів лікування і профілактики різних захворювань у медичному центрі «Мед Палас».


Послуги медичного центру “Мед Палас” (PDF)