Програми » Mirotel Resort & Spa

Програми

Головна » Мед Палас » Програми

Антистрес-МЕД

Саме для відновлення чудового самопочуття та повноцінних позитивних емоцій наші досвідчені фахівці створили програму «Антистрес-МЕД». У ній об’єднані найактуальніші медичні процедури, що базуються на досягненнях сучасної світової курортології.

Ванни з природними мінеральними водами – знімуть втому, очистять шкіру. Озонотерапія поповнить енергетичні запаси організму. Гідромасаж сприяє поліпшенню циркуляції крові, що призводить до швидшого насичення киснем клітин організму. Аромотерапія зніме напругу та нормалізує сон. І це далеко не всі можливості курорту Трускавця.

Скористайтеся цією пропозицією та відчуйте себе по-новому!

Вартість програми: 5.455 грн.

Тривалість: 5 днів

Антистрес-SPA

У робочому ритмі багато хто звик орієнтуватися на цілі. Спробуйте застосувати цю навичку під час відпочинку. Прагніть, наприклад, відчути радість, спокій, зарядитися енергією. Саме для досягнення цієї мети ми підготували для вас програму відновлення «Антистрес-SPA». Ми підібрали найкращі процедури для повного реклаксу та відновлення: процедури гідротерапії – гідромасаж у спеціальних ваннах з солями та маслами, ароматерапія, парафінотерапія, пілінг, SPA-процедури для обличчя та ін. Всі ці процедури направленні на омолодження вашої шкіри, допоможуть надати їй свіжість та зняти втому. Лікувальна косметика, трави, масла сприяють швидкому одужанню, покращують самопочуття, метаболізм і кровообіг, виводять з організму токсини та шлаки.

Запрошуємо зануритись в чарівний світ гармонії та насолоди!

Програма «Антистрес-SPA» розрахована на 5 днів.

Вартість програми: 12.210 грн.

Програма «Чоловіче здоров’я»

Спеціально для чоловіків Mirotel Resort & Med Palace розробив програму «Чоловіче здоров’я».

Основою оздоровчої програми для чоловіків, є використання інноваційного методу функціональної магнітної стимуляції на кріслі апарату Tesla Former. Крісло апарату Tesla Former опрацьовує всі питання сечостатевої системи у чоловіків, і особливо рекомендується після 40 років.

За допомогою магнітного поля апарат впливає на всі м’язові волокна: від поверхневих до найглибинніших. При опрацюванні усуваються застійні процеси в тазу, відновлюючи приплив крові до органів малого таза.

Лікування та профілактика за допомогою апарату Tesla Former дозволяє усунути та запобігти ряду захворювань у сфері урології та проктології.

Внаслідок лікування або профілактики одного питання, ми покращуємо роботу всіх природних функцій організму.

Чоловік бонусом отримує більш тривалий статевий акт та якісні зміни відчуттів під час близькості. Перед початком програми проводиться урологічний checkup.

Програма (PDF)

Програма розрахована на 7, 10 або 14 днів

Програма Майєра

Програма Майєра — це вид превентивної медицини, яка базується на холістичних принципах, а саме на розумінні взаємовпливу між органами та системами цілого організму, де кожен компонент лікування – є ефективним методом впливу на весь біологічний процес в цілому організмі людини.
Починається терапія з уніфікованої комплексної та аналітичної діагностики за методом Майєра, сертифіковані спеціалісти, з великим досвідом роботи, в даному напрямку, складають реальну картину здоровʼя пацієнта, визначають імовірні доклінічні стани, можливі профілі розвитку початкових зрушень відносно абсолютного стану здоровʼя, незалежно від віку особи. А також фахівці використовують потужну лабораторно-діагностичну базу, що сформована за сучасними європейськими стандартами нашого діагностико-лікувального центру «Мед-Палас».

Лікування починається з комплексної оцінки стану здоров’я пацієнта, з врахуванням особливостей способу життя та визначенням спільно лікарем та пацієнтом ефективних цілей та реальних очікуваних результатів пацієнта після програми. На основі цієї оцінки, Маєр-терапевт створює індивідуальний план лікувального харчування пацієнта, що базується на основних принципах Маєр харчування: догляд за кишківником, очищення його, відновлення та навчання пацієнта правильному харчуванню.
Ці заходи направлені на покращення роботи кишківника — фундаментального фактора правильного функціонування всіх процесів в організмі. Маєр-терапія містить унікальні фізіотерапевтичні процедури, які приписуються Маєр терапевтом пацієнту індивідуально, за показами.

Таким чином, для пацієнта створюються сприятливі умови для активації самовідновних процесів в організмі. Регулярні помірні аеробні навантаження в поєднанні з лікувально-бальнеологічними процедурами посилюють ефективність терапії, що забезпечує покращення психофізіологічного тонусу, кровообіг в тканинах, лімфодренаж та детоксикацію на клітинному рівні, насичують організм киснем, посилюють енергетичний рівень людини, покращують функцію мозкової діяльності та нервової системи.
Програма має виражений омолоджуючий вплив на біологічний вік людини та в структуру її включено комплекс різних реабілітаційних, масажних та СПА процедур.
В процесі лікування пацієнт перебуває під наглядом маєр-терапевта, який контролює стан пацієнта та процес детоксикації за допомогою лабораторно-фізикальних методів дослідження і при необхідності вносить корективи в процесі лікування.

Результати після проходження Маєр терапії в «Мед Палас»:

  • покращення самопочуття та настрою, 
  • врегулювання апетиту та контрольоване відчуття голоду, позитивація при порушеннях харчової поведінки;
  • покращення процесів травлення та засвоєння кишківником;
  • лікування та профілактика хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, атеросклеротичних змін в судинах та відновлення нервової системи;
  • корекція обміну та лікування метаболічних захворювань;
  • покращення стану при гормональному дисбалансі;
  • позитивні зміни способу життя та звичок, відновлення правильних циркадних ритмів організму;
  • ефективна профілактика процесів старіння та омолодження організму.

Програма Базова на 10/14 днів (PDF)

Програма Інтенсивна на 10/14 днів (PDF)

Програма розрахована на 10 або 14 днів


Час роботи: з 8:00 до 17:00.

Тел.: +38 (067) 37 101 04