Ресторани і бари » Mirotel Resort & Spa

Ресторани і бари

Bellini’s Piano Bar & Grill

Bellini’s Piano Bar & Grill – це панорамний ресторан авторської кухні, названий на честь відомого коктейлю з перетертих персиків й ігристого вина, який, свого часу, став символом життя класу «люкс». Природно, що тільки такий ресторан міг з’явитися в нашому готелі, де у білого рояля гості можуть зустрітися для ділових перемовин або романтичних побачень.

L’escale Restaurant & Bar

L’escale Restaurant & Bar знаходиться на першому поверсі готелю та пропонує гостям страви європейської та національної кухні. Завдяки унікальному архітектурному стилю та пастельним тонам інтер’єру, ресторан виглядає особливо тепло та затишно, а неповторні фрески надають особливу вишуканість.

L’escale Restaurant & Bar обслуговує гостей по типу «шведський стіл» й à la carte, а також функціонує в якості концертного та банкетного залів.

Час роботи: з 8:00 до 21:00

ROOM SERVICE FOOD (pdf)

Lobby Lounge

Lobby Lounge розташований на першому поверсі прямо за зоною зустрічі та розміщення гостей. Lobby Lounge є головним «місцем зустрічі» в готелі.  Тут Ви зможете насолодитися смаком запашної кави або чаю, продегустувати вино або інший напій на Ваш смак. Зробити вечір цікавішим та жвавим допоможе спеціально обладнана зона для гри в шахи, нарди та карти.

Час роботи: 08:00 23:00

LOBBY DRINK (pdf)

LOBBY COCTAILS (pdf)

Renaissance Billiard & Lounge Bar

Renaissance Billiard & Lounge Bar розташований в бізнес-центрі готелю, на другому поверсі. Renaissance Billiard & Lounge Bar органічно поєднує комфорт, класичну витриманість стилю та вишукану атмосферу респектабельності. До послуг гостей – два столи для гри в більярд (російський й американський) та ретро бібліотека.

Час роботи: цілодобово

Fito Bar

Цей острівець відпочинку та здоров’я розташований на першому поверсі водолікарні та в SPA-центрі готелю, поблизу басейнів і комплексу саун, де  ви зможете розслабитися та відновити сили. Вам пропонується великий вибір фрешів, смузі, фруктів, чаю, кисневих коктейлів і коктейлів зі спіруліни або пророщеної пшениці. Доступно спортивне харчування.

Час роботи: з 9:00 до 16:00