Естетична медицина » Mirotel Resort & Spa

Естетична медицина

Головна » СПА Центр » Естетична медицина

Плазмоліфтинг обличчя – це унікальна методика безопераційного омолодження, що ґрунтується на використанні власної плазми пацієнта. В основу даного методу самоомоложення закладено ефект, що відновлює багату на тромбоцити плазми, яка вводиться в проблемні місця за допомогою ін’єкцій.

Результатом є природне омолодження шкіри обличчя – підвищення пружності, усунення синців під очима, складок та зморшок, включаючи «сітчасті» зморшки, а також уповільнення старіння шкіри, нормалізація її вологості та покращення кольору обличчя. Плазмоліфтинг можна проходити у будь-якому віці.

PRP терапія – революційна методика омолодження та оздоровлення шкіри, методом вживання очищеної та збагаченої тромбоцитами плазми пацієнта. У SPA-центрі готелю Mirotel Resort & Spa ця процедура проводиться методом технології Endoret. Ця технологія є новою ерою популярного методу плазмоліфтингу або PRP. Вона повністю відповідає тим критеріям, які дозволяють одержувати справді чисту плазму, збагачену тромбоцитами P-PRP. За допомогою методики плазмотерапії Endoret можна відокремлювати, концентрувати та вилучати фактори росту – протеїни, присутні у нас у крові, відповідальні за природне відновлення тканини. Використовується в галузі дерматології, трихології, пластичної хірургії, естетичної гінекології та як anti-age терапія.

Озонотерапія – це лікувальна практика із застосуванням озоно-кисневої суміші, яка завдяки сильним окисним властивостям озону є ефективним засобом для покращення зовнішнього вигляду, оздоровлення та підтяжки шкіри, боротьби зі зморшками, сухістю та в’ялістю шкіри, целюлітом, а також порушенням роботи сальних залоз тощо.

Мезотерапія – це ін’єкційна методика, суть якої полягає у введенні внутрішньошкірно та підшкірно лікарських речовин (вітамінів, амінокислот та мінералів) у невеликих дозах безпосередньо в зону, з якою лікар працює або ж віддалено від неї. Вітамінні або інші коктейлі посилюють здатність шкірних клітин до регенерації, тим самим сприяючи омолодженню та оновленню найглибших шарів епідермісу.

Біоревіталізація – методика належить до різновиду мезотерапії, яка дозволяє відновити тонус, еластичність та колір, властивий молодій та здоровій шкірі шляхом використання гіалурованої кислоти. Гіалуронова кислота – це природний зволожувач, який, пов’язуючи велику кількість води, робить шкіру пружною, ніжною, бархатистою.

Контурна пластика – включає ті методи естетичної медицини, які призводять до помітних змін, в основному, в структурі обличчя і помітному омолодженні. Досягається це шляхом введення у певні точки препаратів ботулотоксину типу А та гіалуронової кислоти.

3D мезоніті (або лігатурний ліфтинг) – це унікальна можливість коригувати овал обличчя та контур тіла. За допомогою мезонітів прибирають зморшки, носогубні складки, підтягують шкіру, овал обличчя та тканинна реакція на нитки, що полягає у м’якому колагеноутворенні вздовж цих ниток, забезпечує тривалий ефект від 1,5 до 2-х років.

Карбокситерапія – по суті, це різновид мезотерапії– під шкіру за допомогою спеціального карбокси-пістолета з тонкою голкою вводяться невеликі порції вуглекислого газу. За допомогою карбокситерапії вирішуються вікові проблеми – глибокі зморшки біля очей, зморшки на губах, складки на шиї, а також омолодження зони декольте.


Час роботи SPA-центру: без вихідних 09:00-20:00

Тел.: +38 (03 247) 600 45, +38 (067) 119 06 00 або 11026 з номеру готелю

Ціни на оздоровчі послуги SPA-центру