Фітнес і аквазона » Mirotel Resort & Spa

Фітнес і аквазона

Головна » СПА Центр » Фітнес і аквазона

Аква-зона SPA-центру Mirotel Resort & Spa – це розкішна територія відпочинку з басейнами, що підігріваються, саунами та тренажерним залом. Спортивний басейн – 25 метрів в довжину та глибиною від 160 до 240 сантиметрів з температурою води 25-27 °С, два басейни довжиною 9 і 12 метрів з температурою води близько 27- 29 °С і чотири ванни-джакузі з температурою води 27 °С і 34 °С.

Ми пропонуємо нашим гостям на вибір 5 видів саун:

  • Інфрачервона сауна;
  • Фінська сауна;
  • Римська парна
  • Класична лазня
  • Хамам.

Для найменших відвідувачів передбачено дитячий басейн з водоспадом, гіркою й аксесуарами для ігор.

У тренажерному залі на Вас чекає обладнання для кардіо- та силових тренувань, а досвідчений інструктор підбере для Вас індивідуальну програму. Для Ваших виняткових фітнес результатів – тільки кращі тренери зі своїми авторськими програмами, комфортна студія, укомплектована всім необхідним спортивним інвентарем.

Фітнес програми нашого центру:

Пілатес – найбезпечніший вид фізичних навантажень.

Струнке та гнучке тіло, виправлення постави, підвищення витривалості.

Йога – гармонія, мир і фізичне здоров’я.

Потужний профілактичний, лікувально-відновлювальний і психотерапевтичний ефект: баланс, гармонія, цілющий вплив на всі органи та системи організму.

Стретчинг – гармонійний, цілісний розвиток Ваших м’язів.

Під час тренування кожна клітина вашого тіла насичується киснем, що призводить до покращення роботи всіх систем організму, підвищується активність головного мозку.

Степ-аеробіка – спалює калорії зберігаючи м’язеву масу.

Гармонійна корекція маси тіла, нормалізація артеріального тиску, зміцнення дихальної, серцево-судинної, нервової та м’язевої систем.

Функціональний тренінг (ABS) – сучасний підхід до фітнес-тренувань.

Підходить для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки, включаючи низький рівень фізичних можливостей: відновлення після пологів, після довгої відсутності фізичної активності,  реабілітаційний період.

Аквааеробіка – ефективно, комфортно, безпечно і, головне, весело!

Долаючи опір води, м’язи приходять у тонус, підвищується пластичність і гнучкість тіла, в рази покращується тонус шкіри, прискорюються обмінні процеси організму, відбувається природне укріплення імунітету, знімається стрес.


Час роботи SPA-центру: без вихідних 09:00-20:00

Тел.: +38 (03 247) 600 45, +38 (067) 119 06 00 або 11026 з номеру готелю

Ціни на оздоровчі послуги SPA-центру